~ktoś-1

Daleki jestem od jakichkolwiek prowokacji , jeżeli poczułaś się obrażona - bardzo przepraszam . Nie miałem i nie mam takowych zamiarów aby Cię obrażać .Fajnie tak sobie coś skrobnąć na forum przy tym wymieniając się jakimiś tam spostrzeżeniami i raczej ja co do inwestycji trafionych, nie trafionych (ach te devo) i hakowych nie mam co ukrywać . Nikt mi z forum tego nie dał i nikt nie zabierze i najważniejsze za błędy nikt nie zapłaci. Zaś co do infry uparcie, twierdzę że to watro trochę potrzymać, czy mam rację ? Na tą chwilę in +, choć średnią popsułem tym dokupywaniem po 200 - 300 szt (muszę uważać bo będę musiał się ujawnić , albo co gorsza prezes ktoś pierwszy )

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.