Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
uderz w stół a nożyce sie odezwą ....nie pasuję Ci to po kiego grzyba musisz wypisywac te swoje mądrości pod każdym postem ?
taki lokalny dobry wujek ostrzegający przed zakupem akcji, giełda to nie piaskownica, każdy inwestuję zgodnie z włąsną oceną ryzyka. Ja jak napisałem wcześniej gram pod lek na raka i tyle, może zyskam może stracę , ale guzik Ci do tego.
A tak wracając do Twojego posta:
"i każdy ma patent na lek na choroby dotychczas nieuleczalne,"
Nie to nie jest prawda, doskonale wiesz że tu chodzi nie o lek, który jest już znany (epirubicyna) tylko o lepszy sposób jego transportu to kmórki rakowej przy wykorzystaniu zaawansowanych nośników , a tym samym sama terapia ma być bardziej efektywna z mniejszymi skutkami ubocznymi.
ps. szerze to czekałem na jednego z was, dobrzy wujkowie ostrzegający przed spółką, akurat to Ty się odezwałeś pierwszy. (może masz zmianę), pilnuj dalej forum, bo ktoś jeszcze pozytywnego napisze.....
cmoki :)