Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
Komputery NTT GAME oraz HIRO, jak i akcesoria HIRO na stronie G2A.COM. Jak to przystało na G2A.COM oczywiście można się spodziewać atrakcyjnych promocji.
G2A to największy marketplace online z grami wideo na świecie. Jak podaje strona G2A.COM posiadają oni 24 miliony unikalnych użytkowników, a w 2020 roku ich strona miała aż 307 milinów wyświetleń. Jest to dla NTT niesamowita szansa dotarcia do ogromnej ilości klientów jako że G2A.COM z takim wynikiem klasyfikuje się jako 8 największy marketplace w Europie.
G2A jako marketplace który zdominował rynek gier wideo chce poszerzać swoją ofertę o nowe kategorie – komputery i akcesoria dla graczy. Wybranie naszych marek NTT oraz HIRO to ogromne wyróżnienie i szansa na poszerzenie rozpoznawalności w Polsce jak i na świecie.