Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
aha... czyli nadal jesteś powyżej 5% :) to oznacza, że nie przekreśliłeś tego zupełnie skoro coś dokupiłeś w międzyczasie.
Może spróbuj się umówić z prezesem na lunch to szybciej się czegoś dowiesz jak i co w spółce niż od nas forumowiczów...:)