Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
Po to żeby spółdzielnia sie nie bogadziła kosztem nieprzytomych którzy nakupią sie takiego tworu a potem czują się oszukani i nie wiedzą dlaczego coś poszło nie tak.
Trzeba obnażać tego typu patologie, bo to potem źle świadczy o rynku kapitałowym i powoduje że ludzie nie chcą inwestować w spółki które mają uczciwy akcjonariat.