~ziomal

jak nic nie sądzę - widze jak to spada i żal mi bo harper dzisiaj z harperem sprzed roku to niebo a ziemia - no ale rynek spada caluśki na pysk - szkoda kasy topić póki sie nie uspokoi świat - dzisiaj wszystkie spółki na GPW zaliczyły taki sam zjazd - to nie wina złej spółki tylko bezwglednej cofki kasy z całego rynku - jak sie ustabilizuje to sie zagra - pewnie będzie pompa z 10 zł przed wynikami ZAWSZE tak było - chyba że zamydlą oczy i poczekajo do lipca na skonsolidowane i nagle pompke zrobia a niecierpliwi juz akcji miec nie bedo warto obserwowac ale siedziec nie zalecam

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.