~ktoś-1

Johnny - Ty popatrz na większość akcji NC i głównego jaka tam pływalnia i płyną , ludziska zarabiają .
Hipotetycznie ( dla jaj to piszę) prezes podpisuje umowę na współprace z żywcem , heineken-em lub innym browarem to myślisz że ludki by z kalkulatorem przeliczały . Pean pochwalny za peanem na wszystkich forach . No ale każdy ma swoje zdanie, co do przychodów zaś , to chyba w 2012 roku mieli 23 mln i zarazem to był ostatni rok z zyskami . Przy założeniu że dwa browary idą pełną parą jest cień ,że kiedyś wynik powtórzą , a może i poprawią . Wszystko w rękach Bigbossa

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.