Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
@Lazar, komercjalizacja może być w oknie czasowym, które według mnie otworzy się zaraz po zarejestrowaniu PCR ONE na panel MRSA. Nastąpi to pewnie za tydzień / dwa.
Zgadzam się z Tobą, że wyniki testów klinicznych na panel Covid są piekielnie ważne. Może to, ale wcale nie musi warunkować momentu podpisania dealu. W moim scenariuszu deal będzie nie wcześniej jak po pokazaniu wyników badań klinicznych na panel Covid. Wyniki te przesądzałyby o wartości biznesowej całego projektu jakim jest PCR ONE. Pisałem o tym więcej w innym wątku.
Tak naprawdę po komercjalizacji spółka będzie prowadziła jeszcze wiele rund testów klinicznych. Będą to badania certyfikacyjne innych paneli, za których dowiezienie Scope będzie gratyfikowany jak za kamienie milowe po otrzymaniu płatności upfront.