~Scope

Lazar1234 trollujesz tu jak zwykle wypisując swoje zaklęcia że człowiek jest nikim, że nikt nie kupi PCR. Nie nazwę Cię tu po imieniu bo nie byłoby to cenzuralne. Twoje treści to zaklęcia nie mające nic wspólnego z rzeczywistością. Co do faktów to jeszcze raz od 1 marca w Scope pracuje nowa osoba która od 8 lat pracowała na kluczowym stanowisku w globalnym koncernie zajmującym się urządzeniami medycznymi. Zgodnie z informacjami z którymi może zapoznać się każdy na linkedin ta osoba nadal pracuje w tej globalnej firmie już po dołączeniu do Scope. Nie jest to osoba która ma kompetencje od transakcji M&A, ale od rozwijania możliwości biznesowych produktów. Tego nie da się przykryć guzik wartymi zaklęciami trolli. Zaklęcia versus fakty.

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.