Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
2015 rok???????? Naprawdę????????????? Jakie jeszcze teksty wynajdziecie w czeluściach swoich zapleśniałych komputerów????
Widzę, że już skończyły się wam pomysły na oczernianie spółki. Co to...., nie udało się kółeczko i chcecie zaniżyć kurs??? Co za amatorzy! Zwykła trolarnia zleciała się na tą spółkę i ujada odgrzebując stare i zdrewniałe kotlety.
Ale to dobrze!!! Znaczy się......., chce się kilku gościom bawić w te gierki, bo doskonale wiedzą, że tu będzie można sporo zarobić. SUPER chłopaki i dziewczyny. Ujadajcie dalej..... :==))