Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
Dnia 2021-04-01 o godz. 13:41 ~Luk napisał(a):
> Czyli że będą za chwilę vs okolo 16ego jak wcześniej?
raczej będą do 5 lipca, zamiast 16ego.
Komunikat w sumie nie jest jasny, ale skoro zmiana wchodzi od nowego roku, to rozumiem, ze nowy system raportowania wdrożą od 1go kwartału.
teraz chyba jednak 2 tygodnie czekania jeszcze, bo to nadal wyniki za Q4.
Niemniej, w kalendarzu relacji inwestorskich nie ma wpisanej publikacji danych za Q4 na 16 Kwietnia 2021 (a w 2020 były), wiec może się zdarzyć niespodzianka i jeżeli ktos chcialby zrobic jakis ruch w jedna lub drugą strone przed wynikami, to moze nie zdążyć;)