Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
Dnia 2021-04-01 o godz. 10:46 ~hwdjp napisał(a):
> Piszcie sobie na Berdyczów,wyleszczone leszcze
Rozumeim ze nie masz tego ani sztuki w tej chwili .... bo jesli tak to tez jestes leszcz ... moze nawet wiekszy niz ja na przyklad (bo ja mam malutko).
Po emisji bez prawa poboru i scaleniu 1000:1 zasieg spadków jest...... sam sobie policz leszczu (chyba ze nie masz nic) ;-)