Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
Gdzie jest ta płynność?
Sprzedawać spółkę tak niedowartościowaną, to trzeba mieć coś z głową. Mike i combo - jak tam wasze handlowanie? Teraz dzieje się to o czym pisałem. Jeszcze raz to napiszę - w jaki sposób chcecie łapać górki czy dołki?
Dlatego dzisiejsza sesja jest potwierdzeniem waszego tradingu na Pozbudzie. To nie jest spólka do grania... Teraz wyczekujemy na istotny komunikat dot. przetargu z PKP Intercity.