Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
Dnia 2021-03-25 o godz. 15:29 foratan napisał(a):
> Dnia 2021-03-25 o godz. 08:40 ~zoka napisał(a):
> > Od 2017 do do 2021 spółka pokazuje straty a od 2018r miała tylko dwa kwartały na minimalnym plusie reszta to pogłębiające się straty finansowe.
> >
> > https://www.bankier.pl/gielda/notowania/akcje/EKOEXPORT/wyniki-finansowe
> > https://www.biznesradar.pl/raporty-finansowe-rachunek-zyskow-i-strat/EKO-EXPORT
> > mimo fatalnej sytuacji prezes jest niezatapialny a członkowie rodziny piszą o eex jako najlepszej spółce na świecie w branży.
> > to jakieś kłamstwo czy oderwanie od rzeczywistości ?
>
> kłamstwo.
ponoć w przypływie geniuszu zasugerowali, że za kilkukrotne obniżenie wartości akcji odpowiadają forumowicze z "bankiera"
to jest tak magiczne jak najlepsza spółka na świcie :)