iluminata

Niestety ktoś z forum bankiera wpadł na pomysł blokowania obrazków...

W każdym razie ja dodam swój wykres: https://www.tradingview.com/x/Nx80Warz

Aktualnie już kurs zleciał poniżej 100 dniowej średniej kroczącej :)
Tylko kupujcie koszerny papier tylko jak będzie na wyprzedaniu no i nie duże ilości bo ciężko ze szmatławca potem zejść będzie.

Datki od wujka sorosa są w cenie bo inaczej ta spółka już by dawno w sytuacji bankructwa była ;)

Przepraszam drogich forumowiczów z powodu małej ilości postów. Musze się poprawić.
Tylko ja już nie otwieram takich niskich pozycji by patrzenie na kurs Agory miało dla mnie jakiś sens.
W każdym razie kupując można co najwyżej na większe zakupy spożywcze zarobić ;)

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.