~Wich

Tak z ciekawości korzystając z okazji, że w sumie niestety nic się nie dzieje na naszej spółce, jakiś czas temu rozmawialiśmy ogólnie o sytuacji w branżach. Jak u Was po tym miesiącu - półtora (?), zmieniło się coś ? U mnie już oficjalnie ceny chłodnictwa +30%, meble z nierdzewki mają lada moment wzrosnąć, brakuje stali, brakuje granulatów do produkcji jednorazowych opakowań i folii, gdzie lada moment też mają być kilkunastoprocentowe podwyżki. Generalnie nieciekawie to wygląda. Ceny to jakiś kosmos. Popytałem jeszcze tu i tam i np. brakuje rowerów, wiosna zapasem a nie ma rowerów na rynku i ceny + 20%, materace +20%. Teraz czytam, że brakuje mikroczipów i problem z produkcją aut, a jak spojrzałem na ceny samochodów to skoczyły ok. 20% (dosłownie kogo się nie spytam czy nie czytam to jest te mityczne 20%), ale to nic, ceny aut używanych nie maleją bo są starsze o rok, a wręcz przeciwnie rosną. Ciekawy jestem jak sytuacja wygląda u Was, w innych branżach ?

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.