~TKO

śmieszą mnie trolle spadkowe...najczęściej mają budżet do zainwestowania w granicach 1000 zł i chcą zrobić z tego milion, ale najpierw wypisują KOREKTA, UPADEK i moje ulubione "a nie mówiłem" jak przez parę dni kurs przy mizernych obrotach oscylyje w przedziale 35-45 gr...w nocy po niezrozumianym komunikacie ESPI piszą "TRAGEDIA" po czym jak dotrze że to dobre info to kasują wpis...później dziwnym trafem nagle znikają z forum jak swoje zarobią...ech dobrzy Samarytanie, oszczędźcie tego nikt w waszą bezinteresowność nie wierzy i każdy ma własny rozum

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.