Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
Wstępne rozmowy prowadzone z instytucjami finansowymi w Polsce (na temat finansowania rozwoju Spółki), z uwagi na sytuację gospodarczą (lockdown gospodarki), nie dawały rezultatu w krótkim czasie. Jako większościowy akcjonariusz musiałem podjąć decyzję co zrobić, aby pomóc Spółce objąć jak największą część rynku.
Działania moje w chwili obecnej mogą być uznane za kontrowersyjne (tak samo było w latach poprzednich), ale w mojej opinii powinny być ocenianie po pewnym okresie czasu - po uzyskaniu wiedzy czy i w jaki sposób przyniosło to korzyść dla Spółki.