~Johnny

@primoi

Sam się skusiłem na ten papier w złym momencie, więc byłem po tamtej stronie i Andrzej ma trochę racji.
Prawda jest taka, że ten silny wzrost (a w zasadzie dwa) były spowodowane informacją o b.dużej dywidendzie. Dużo osób się na to złapało w tym ja. Pierwsza zaliczka została wypłacona (ta większa) druga dopiero będzie. Drugi raz kurs poszybował dopiero po informacji w mediach, że OPTeam wypłaci największą dywidendę w historii i to zadziałało na inwestorów. Tylko pewnie niewielu przeczytało, że połowa tej zaliczki już została wypłacona. A po drugim odcięciu kurs drugi raz spadnie na łeb. A potem nikt się tym papierem znowu nie zainteresuje, aż do jakiegoś przyjemnego info nt. spółki.

Także Andrzej nie naganiaj i nie pisz bzdur o luce w rynku, bo luka się wypełnia jak jest potencjał do zysków, a jak go nie ma to ludzie zawisną na hakach. Tak jak ja wisiałem.

Ot cała historia...

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.