Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
Może Cię rozczaruję, ale w ogóle nie jestem podobna do Pana Kaszyckiego ;)
Choć to prawda, że zrobił na mnie dużo lepsze wrażenie niż ten poprzedni pan Z.
Jako akcjonariuszka oceniam głównie to, co miał do powiedzenia no i takie ogólne wrażenie pod kątem..., czy zainwestować w niego swoje ciężko zarobione pieniądze.? :)
No i nie powiem elokwentny ( choć przy tym nie leje wody, a to szuka), rzeczowy, konkretny, wydaje się również, że ma jakiś pomysł na spółkę i jest zdeterminowany, żeby osiągnąć cel. A to dobrze wróży mojej inwestycji :) Może nawet dokupię trochę akcji :)
To wszystkie moje prawdziwe imiona ... życzysz sobie screen dowodu ?:;)
Tomasz to również bardzo ładne imię :)