~Wiktor

KTO MOŻE REJESTROWAĆ SIĘ NA WALNE,NIECH SIE REJESTRUJE, DOJAZD DO ROPCZYC A4 OD KRAKOWA JEST BARDZO DOBRY, POLECAM RZESZOW ZWIEDZIC PRZY OKAZJI, PIEKNE MIASTO. NIECH SZYKUJĄ WIĘKSZĄ SALĘ. MYŚLĄ ŻE PO ŚWIĘTACH NIKOMU SIĘ NIE BEDZIE CHCIAŁO JECHAĆ. POWSZECHNE RUSZENIE DROBNEGO AKCJONARIATU. NIE MOZE BYC TAK ŻE OPOWIADA SIĘ ŻE BEDZIE UMOŻENIE I NIE MA, ŻE BEDZIE 50 % ZYSKU NA DYWIDENDE I NIE MA, ŻE STARAMY SIE O SILNY DŁUGOTERMINOWY AKCJONARIAT A POZNIEJ SIE ICH PROBUJE OSKUBAC, ŻE MOWIE SIE ŻE 30 ZL TO CENA NIEGODZIWA A POZNIEJ PROPONUJE SIE 26........KTO MOŻE JECHAĆ NIECH REJESTRUJE I JEDZIE NA WALNE .

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.