Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
Ale manipulujesz faktami, graniczysz między paragrafami... Po pierwsze, to o czym piszesz dotyczy tematów z lat 2016 i 2017 :) po drugie "Spółka nie zgadza się z zarzutem, że naruszyła przepisy o obowiązkach informacyjny i podejmie w toku postępowania stosowne kroki prawne w celu ochrony swoich praw. Informując o wszczęciu postępowania Emitent wskazuje jedynie na ryzyko, że w wyniku postępowania na Spółkę może zostać nałożona kara administracyjna"
Na dzien dzisiejszey jest złożona KASACJA. :) ... A po trzecie do raportu jeszcze dwa tygodnie. i do tego czasu nie bedzie zawieszenia akcji, bo wszystkie raporty są na czas . .. ja dobieram poniżej 1 zł :) można troche pohandlować