~abc

I DZIDA W DÓŁ.

Szkoda tych ludzi napakowanych ponad 50gr w akcje beda teraz kisić akcje nie wiadomo jak dlugo.
Narazie obrona na 0.40gr jak padnie to lecimy na 0.30gr.
W 3 dni obroty 1 mln akcji byly jest co sypac. Jeden przez drugiego beda sypac zeby wyjsc z tego.
Wykres spadku wyglada jak w sierpniu tylko tam spadek byl z 0.83 do 0.30gr wiec teraz moze o 0.20gr zachaczy.
Potem trent boczny równy 5 miesiecy od dolka byl , wiec do wrzesna mozna zapomniec o spolce tym berdziej ze w wakcje TVP nie puszcza odcinkow programow wiec nie bedzie przychodow dla spólki.

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.