~LOLEK

Dnia 2021-03-03 o godz. 08:53 ~Jzg napisał(a):
> Lolek, Aureliusz NIC DO POWIEDZENIA?

Witam,

Powoli do przodu, idziemy w dobrym kierunku, chyba zaczyna się wszystko układać.

Pierwsze zlecenie na dostawę myjni dla grupy ANWIM stacja paliw Moya super sprawa, jak się sprawdzą to może będzie współpraca na lata, nowe myjnie, serwis istniejących. Widać że spółka zaczyna pozyskiwać zlecenia od większych graczy na rynku, chodzi mi o stację Lotos, teraz Moya, jakieś kontrakty zagraniczne były, wystarczy jak parę grubszych zacznie współpracę i będą zarobieni.

A jeżeli chodzi o kurs akcji to mamy w akcjonariacie parę " większych " reszta akcji w mocnych rękach i do tego chyba mamy gości na spółce.

Będzie bujało :-)

pozdrawiam

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.