~Gambit

Fajnie ze chociaż piszesz otwarcie ze jak na razie średnie inwestycje masz z panem styczniem. Ta spółka jest inna niż tamte 2 bo tutaj kurs nie rósł pod game dust tylko pod friza a później nastąpiła ostra cofka. Ale pod tego friza tez nie za wiele urosło bo głównym impulsem który kreował kursem był wykup akcji. Ta spółka krótko mówiąc nie była jeszcze porządnie ,,grzana’’. Ile urosło przed przejęciem avatrix a ile inbook? Tamte spółki miały z czego lecieć bo po emisji tam kapitalizację były w przypadku avatrix spore (dlatego spadł tylko trochę) a w przypadku inbook jakaś kosmiczna. Tutaj mamy na dzień dzisiejszy jakies 60 mln kapitalizacji po wszystkich ruchach na akcjach, wiec stosunkowo niewiele. Teraz tylko trzeba być cierpliwym iiec rękę na pulsie.

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.