Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
Koliber, kluczowe jest teraz przebicie okolic 250 i obrona. Pisanie, że będzie 400 zł bez ram czasowych to trochę jak wróżenie z fusów. Konsolidacja była długa i faktycznie widać, że idzie wybicie, ale jak na razie brakuje trochę paliwa, żeby popchnąć to dalej. Potrzebne jest dobre info, które może pojawi się niebawem. Tego nie wiemy. Spółka jest dobra i siedzę tu trochę, ale nie ukrywam, że spyliłem dzisiaj trochę powyżej 220. Czy będę żałował? Nie, bo ponad 200% zysku to i tak ładnie. Ponadto zostawiłem też coś na ewentualne wyższe poziomy.
Jeżeli chodzi o obecne wzrosty to mam inne zdanie, ale pisać nie będę, bo zaraz wyjdę na golasa, który sprzedał i chce odkupić taniej.