Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
ile tych wiatraków maja postawić na Bałtyku??? To nie tylko beton i fundamenty ale też instalacje, wiercenie w dnie, osprzet.
Idą inwestycje w infrastrukturę i to będzie kołem zamachowym gospodarki. Famur chyba będzie zmieniał branżę i Zamet zapewne w tym pomoże. PGO już wychodzi z GPW bo tam poszły największe inwestycje. Zamet jest w kolejce.
JS