~fed

No to równie dobrze można spojrzeć na 3 lata i wtedy SCP +1100% a Biomed +500%. Niczego to nie dowodzi :) miałem wcześniej na myśli fakt, że SCP jest w przededniu komercjalizacji 2 projektów które mają szansę pójść za setki milionów dolarów. Biomed po fali spekulacji został zapamiętany z różnych konferencji z ministrami i powszechnych kpin z "mamy lek na covid który zabija wirusa" podczas gdy ani nie był to wtedy lek (nadal nie jest) ani nie wiadomo czy faktycznie działa. Życzę powodzenia biomedowi, bo why not, ale zdecydowanie wolę być teraz akcjonariuszem SCP

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.