Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
dokładnie cierpliwość wskazana w myśl poniższego cytatu
''Jak wskazuje Tomasz Piwoński, Inside Solution One, w rozmowie z Comparic24, spółka Platige Image ma szanse powtórzyć spektakularny sukces CD projetu, dzięki temu, że jest to spółka jakościowa – a jeżeli jest dobry produkt, to wszystko powinno być na swoim miejscu.
• Platige Image stawiając na jakość, ma szansę powtórzyć sukces CD projektu.
• Spółka zatrudnia wielu wybitnych specjalistów, w tym m.in. Tomasza Bagińskiego, który nominowany był do Oscara.
• Silny wpływ na kurs akcji będzie miało prawdopodobne oczekiwanie inwestorów na kolejne informacje, co spółka planuje wyprodukować, z kim itd.''
https://comparic.pl/czy-platige-image-powtorzy-sukces-cd-projektu-komentuje-tomasz-piwonski/
ps> wątpliwości powoli ubywa - i o to chodzi, partia szachów trwa!