~11

Dnia 2021-02-10 o godz. 11:19 ~Starszy_laborant napisał(a):
> Znajdź mi wypowiedź, że brałem po 200. Napisałem, że uśredniałem w dół przez ostatnie 2 miesiące więc jak wchodziłem 2 miesiące temu i wyszedłem na lekkim plusie to jak mógłbym brać po 200? Matematyka nie jest Twoją mocną stroną. Najpierw naucz się czytać ze zrozumieniem i liczyć a później bierz się za giełdę. Mnie zazdrość nie zżera ale Ty za to jesteś wku*wiony bo nie ma chętnych na Twoje akcje, w które ubrałeś się na górce. Wiem, że jesteś drogo ubrany bo straszna złość przez Ciebie przemawia:) A "typie" to możesz mówić do swoich kolegów z piaskownicy.

Ok, rzeczywiście nie napisałeś że brałeś po 200 zł. Mea culpa, przyznaję rozpędziłem się za bardzo. Nie zmienia to jednak faktu, że zalewa Cię żółć. I taka jest między nami różnica. Nie interesuje cię papier, nie masz zamiaru kupić/sprzedać to po co tu siedzisz? Jedynie po to, żeby wylewać swoje żale. Jakbyś był mądry to ciąłbyś stratę przed zwałą poprzedzającą konferencję. A ja nie jestem wku*wiony bo nie mam powodu gdyż nie zamierzam sprzedawać na obecnym poziomie.
I jeszcze jedno. Będę odnosił się do ciebie per "typie" bo to jedyne kulturalne określenie na twoją osobę. Użyłbym innego ale skasują mi post

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.