Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
Dnia 2021-02-06 o godz. 18:33 piter18pl napisał(a):
> Współczuje pg że pożeganłeś się ze spółką i stoisz z boku . Żal du.pę ściska :) ? To takie polskie z twojej strony
jak trzeba będzie mistrzu to odkupię nawet drożej , póki co wolę chronić zyski , a że nie nie bawie się kapitałem na grę w bierki to biorę co moje i mnie nic nie ściska mam całkiem lużne stolce . Ponadto wyobraź sobie , że lvc nie jest jedyną spółką na gpw w która mogę wlożyć kapustę. W kwestii polskości kiedy puste makówki przestaniecie się podniecać jakąś opcją strategiczną to była taktyka zarządu na info i na strach rynku przed facebookiem , dlatego jak sie podniecacie w tym temacie to nie zapominajcie o chińczykach. Ludzie w końcu chcą pójc do sklepu pomacać towar a nie wisieć na jakiś czatach , mogą to ciągnąć tak dalece jak będą chętni na łykanie tego papierka, dla mnie powyżej podwójnego szczytu to ubieranie leszcza , no chyba że bedzie przejęcie przez chinczyków ale tego ja nie wiem i ryzyka nie podejmuje. Bay