~Paweł

A mnie śmieszą wypowiedzi takie jak twoja. Masz typowo życzeniowe myślenie, zakładasz w swoim myśleniu jedynie potencjalne wzrosty. Piszę pierdoły bo zakładam spadek?? Gratuluję. Poziom twojej wypowiedzi jest żałosny, nie masz szacunku do rozmówcy, ale to już świadczy o tobie, nie o mnie. Zachowaj swoje rady dla siebie, a o moją wiedzę i majątek się nie martw. Tak jak napisałem, posiadam akcje i życzę każdemu wyłącznie wzrostów. Różnimy się tym natomiast tym, że ja jestem przygotowany na różne scenariusze, a stwierdziłem tylko fakt, że po walnym nastąpił zjazd z okolic 30-32 do poziomu 24 groszy. Rozumiem, że swoją frustrację spadkiem kursu musiałeś wyładować na mnie, ale pokazałeś jedynie jak żenujący poziom kultury reprezentujesz. Dalej nie będę z tobą wchodził w dyskusję, natomiast sam sobie odpowiedz na pytanie jaki procent daje odpowiednio spadek 8/32 i 8/24 - jaka to skala wzrostu. Decyzja należy do ciebie czy pozostaniesz przy swoim życzeniowym myśleniu, czy jednak rozważysz, że kurs może także spadać, a jego dno może być czasem niżej niż mogłoby się wydawać.

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.