~Romano74

Koleżanki i koledzy, prośba do Was wszystkich...

Przestańmy pisać na forum Bankiera przez około dwa tygodnie, tak do środy 17 lutego.

Niech się nasz RED umartwia tutaj sam ze sobą. Przecież kursowi AFH to nie zaszkodzi.

Jeśli chcemy wyeliminować PATOLOGIĘ, a przy tym MODERATOR nie potrafi sobie z tym poradzić...dajmy sobie na wstrzymanie te 14 dni. kolejnych dni. Potem obejrzymy INVESTOR's DAY i wrócimy do dyskusji - a przecież będzie o czym :)

Pozdrawiam
Romano74

 

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.