~Trollhunter

Ludzie twojego pokroju to zasuwają w fabrykach troli i wyciagaja do 60 zl dziennie jak wyrobią te 120 postow na dobę. Zatrudnić za minimalną, dobre sobie. Minimalną to byś chciał zarabiać frustracie. Jutro akcje oddadzą tylko Ci co liczyli na szybki zarobek. Jezeli w ogóle ktos bedzie sprzedawał. W lutym info o premierze a dodruk akcji dopiero w przyszlym roku. Do tego czasu tu może być kilka miliardów kapitalizacji, wystarczy ze się gra sprzeda w miedzyczsie dobrze.

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.