~Aga

Poniżej 8 nie sądzę żeby to zeszło... CEO nakupił się do oporu po tyle, czyli 8zł to okazja była...a my jesteśmy jeszcze niewiele wyżej tej ceny. Farmacja z C/WK poniżej 1 to aż grzech nie brać, choć drobni inwestorzy raczej obawiają się kupować akcje firm z dual listingiem, ale ostatnie wzrosty na Serinusie jednak tej teorii zaprzeczają. Najpierw ciągnie w górę jeden rynek, stabilizacja i dystrybucja, potem działa arbitraż i wciągają towar z gwarantowanym zyskiem z drugiego. W ten sposób idą oba konie do przodu.

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.