Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
Ja z kolei wczoraj czytalem ,ze jest ostra zawierucha w urzedzie decydujacym o wyplatach odszkodowan w zwiazku z covid-19. To co prognozowali niektorzy i przestrzegali , ze beda niesamowite przewaly ,nastapilo z zatrwazajaca intensywnoscia. Mianowicie nieuzasadnione wyplaty dla oszustow wynosza co najmniej 10 miliardow $. Zadzialalo jak w pl. Urzednicy zlekcewazyli ostrzezenia i nie majac adekwatnych programow , przy pomocy archaicznych metod niby sprawdzajac wiarygodnosc wnioskodawcow sypali forsa. Np. jak sie okazalo z jednego adresu wyszlo 1700 wnioskow !! i przekazano forse. Zorganizowane gangi ( rowniez z zahranicy) doily bez ograniczen. Dopiero przed miesiacem, gdy powolano nowa dyrektorke , baba to wstrzymala. Okazalo sie ,ze infrastruktura programistyczna jest tak denna i przestarzala ,ze zablokowano tez przekazywanie pieniedzy wielu uprawnionym wpedzajac ich w tarapaty.Totalna amatorszczyzna urzednikow podobno wynikajaca rowniez z tego ,ze Trump dawal swoim a dla tego typu urzedow brakowalo funduszy na oprogramowania radzace sobie z nowa sytuacja.Nie chce mi sie szukac tego artykulu.Moze podesle pozniej.