Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
Advertigo zaraz January wjedzie, Górski się właśnie ujawnił ze swoimi %. Kto spóźniony polecam advertigo. Spółka czysta pod przejęcie -> wystrzelali się z działalności. Będzie jak na easycall. Odwrotne przejęcie spółki ciekawe co to będzie saule technologies? Ekipa friza? Czy może Satrevolution?
https://www.bankier.pl/wiadomosc/ADVERTIGO-S-A-Zawiadomienie-akcjonariusza-w-sprawie-zmiany-udzialu-w-glosach-8041418.html