Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
ad vocem tabuse
bo w przypadku zawirowań na giełdach wszyscy uciekają do płynności czyli gotówki , jako ciekawostkę wspomnę że aktualnie na górce w stanach dużo osób kupije akcje na kredyt , u nas nie jest to myslę na szczęcie popularne ale u chińczyków wzbiera na sile , ostatnio gdzieś czytałem że amerykanie kupują też opcje na akcje jak cena spadnie poniżej ceny opcji kwiczą i szukaja gotówki ,nie bez powodu na giełdach ukuto maksymę cash is king .- , to w kwestii gotówki , a inflacje przyjdzie ale hgw kiedy , i jeszcze jedno AU przestało rosnąc jak ustanowi jakiś twardy dołek można dokupić - właśnie za gotówkę , Ide o zakłąd że przed wybuchem inflancji na poważnie , eskimosi i ich banki będą dążyły do maksymalnego zniechęcenia do złota . W ciągu pieciu lat wydaje się że nastąpi reset dziś EBC zapowiedział wprowadzenie w ciągu 5 lat cyfrowego euro , Nic z banku nie wybierzesz runu nie zriobisz zapis księgowy ci stopnieje o połowę , są też takie projekty żeby pieniądz elektroniczny miał czas ważności nie kupisz przepada , jaka wtedy będzie inflacja ?