~Reznor

Sam z chęcią sobie zagram w EA, humor dobry, na forum GOP akurat nie zaglądam, ale samo to, że pojawil się w najmocniej rosnących to z pewnością przyciągnęło uwagę wielu osób... problem moze ok 35,xx, ale jeśli będzie hype, a na to liczę to może być szybko przebite. Ostatnio zwiększyłem też zaangażowanie w nanogroup, a potem wypłynęło info o możliwe sprzedaży maseczek z filmem biobójczym. Może być dobry temat do spekulacji. Mam też już od 1,5 roku Clnpharma i w końcu coś się zaczyna dziać po stronie dopinania badań eksetamina i dzisiaj info o patencie w USA na inhibitory GPR40, stąd wnioskuję, że zaczyna się krystalizować powoli strategia spółki - dobrze, że porzucili temat covidowy, jako pierwsi że spółek biofarmaceutycznych, wówczas sporo osób było zdziwionych, ale ostatecznie wyszło na plus dla spółki

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.