~Gal_Anonim

Dnia 2021-01-08 o godz. 00:33 ~Marcin napisał(a):
> Pytanie czy spółka w kocu ruszy, gotówki maja więcej niż kapitalizacja, zyski większe niż w 2019, popyt rosnie. Jedyny minus to brak informacji od głównych udziałowców dot planow

Minusów jest trochę więcej.
Brak notowań ciągłych, brak jakiejkolwiek komunikacji z drobnymi inwestorami, coraz mniejsze dywidendy, a na koniec ich brak.
Wszystko to sprawiło, ze kapitalizacja spółki na gieldzie jest warta nie wiele więcej niż spółka ma gotówki w kasie.  
ale jak widać ostatnio coś się ruszyło. 
Ciekawe co to spowodowało? Czyzby część osób związanych ze spółka zaczyna poznawać pełne wyniki finansowe za czwarty kwatal, który właśnie księgowo zamykają? a może ktoś z zewnątrz dostrzegł już jej niedowartościowanie i szykuje się jakieś odpałłowe info??

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.