~Nx

Myślę że następuje przełom, jest chęć brania z prawej, na razie delikatnie aby jak najwięcej akcji pozyskać poniżej 1 zł.

Do 1,2 jest raptem w arkuszu około 100 k akcji. Gdy by transakcje pakietowe miały przejść przez rynek, czyli skup z rynku to kurs jest na poziomie 3 zł, wydaje mi się że ktoś to zauważył i zaczyna ładować do wora.

Pozdrawiam w nowym roku, i aby kurs nam przebił te linię trendu spadkowego na 80-82 grolach (w zależności od kresek) i nastąpiło realne docenienie tej fundamentowej spółki wraz z nowymi umowami z sektora pertochemicznego.

I tu moja uwaga sektor ten reprezentują rzekomo w polsce 3 spółki, PDZ - ale tej bym nie brał pod uwagę, LOTOS oraz PKN -> ktoś tu się śmiał że nie możliwe żeby współpracowali z Orlenem ale patrząc na trzeźwo w tym sektorze nie ma innej spółki z którą mogli by podjąć działania.

Także konkluzja moja - małego leszcza z kilkudziesięcioma tysiącami akcji - walczymy o trend wzrostowy ale to tylko kwestia czasu bo jeżeli spółka ma zlecenie na cały rok, z takiego sektora przemysłu gdzie są sami potentaci, nie wydaje mi się aby spółka się cofała w rozwoju.

Pozdrawiam

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.