~dobradusza

Za dużo optymistów nam się tu pojawiło, podczas gdy zazwyczaj pisało nas czterech czy pięciu, aczkolwiek nie sposób się nie zgodzić, że ostatnimi czasy walor był akumulowany i może być bardzo ciekawe w najbliższym czasie. Pamiętajcie jednak, że w przypadku H4F i przejęcia obiecującej spółki OZE kurs nie przebił 2,20 zł przy podobnej ilości akcji i free float. Niemniej jednak życzę sobie i Wam by styczeń należał do JWA, tu już się dzieje wiele dobrego, a z komunikatów i zapowiedzi na czacie inwestorskim wynika, że to raczej początek niż koniec dobrych wieści. Osobiście czekam na prezentację założeń inkubatora biznesu i ogłoszenie pod jaką nazwą ma funkcjonować, a gdyby jeszcze się dogadali z tym startupem biotechnologicznym, to już w ogóle byłoby świetnie.

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.