~mee

link 

Wszyscy nowi posiadacze powinni się zapoznać bo może nie każdy zdaję sobie sprawę co otrzymuje od Spółki ;)

""""Obecnie można zainwestować w pierwszą elektrownię słoneczną MCAN o moc 2 MW. 25% wartości całej inwestycji zostanie wystawione na sprzedaż za walutę MCAN. Minimalny próg inwestycji wynosi 500 MCAN (obecnie przyjęty kurs: 1 MCAN = 1 USD, który wraz ze zwiększaniem ceny MCAN na giełdzie""""

Warto przeczytać całość powoli i ze zrozumieniem. MCAN ma realne szansę wywrócenia do góry nogami świata ekonomii jaki znamy.
Jeszcze nikt nie wymyślił czegoś co w tak łatwy sposób daje możliwość kupowania udziałów w Spółkach i czerpania z tego korzyści.

To nie tylko kryptowaluta a nieograniczone możliwości inwestycji i zarabiania.

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.