~mee

Ciekawy projekt zrealizowany z wykorzystaniem kryptowalut.
Szczęście, że u nas jest BPC bo inaczej Polska by została zaściankiem

link 

link 

Dobry youtuber nt. kryptowalut ma w PL w granicach 40-50 tys wyświetleń ile może mieć np w Chinach ?
Chiny ponad 30 razy liczniejsze, rynek też bardziej chłonny i krypto popularniejsze.

Jak w Polsce dobry youtuber ma 50 tys wyświetleń to w Chinach 1,5mln ( nie biorąc pod uwagi różnicy rynku na + )
Wystarczy, że walutą zainteresuje się 10% to mamy 150 tys osób niech każdy kupi po 1000szt po $ daje to ..... (liczcie sami)

Wystarczy jeden dobry youtuber. bo waluta GENIALNA

Nie wiem jak was, ale mnie trochę ta perspektywa przeraża, bo to nie SCI - FI i jest to realne

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.