~ganz

a kto będzie rozmawiał z fundami? żarty stroisz? jak wezwanie nie dojdzie do skutku to będzie się i tak kisić przez dekady aż wnukom przepiszesz te akcje, koszty obecności na giełdzie wliczy się do kosztów stałych , zakład zamknie lub sprzeda a ludzie wiadomo gdzie .obowiązki informacyjne spełnią np..."nic nie produkujemy, nic nie sprzedajemy" i koniec, co tutaj kolego nafikasz zawsze mogą ogłosić upadłość, no i? jest tyle możliwości ...nawet ogłoszenie sprzedaży wszystkich akcji jako większościowy, po cenie np. 1 złotych
Ty ze swoim pakiecikiem tez możesz inwestować w spółkę nikt Ci nie broni, też po części jesteś właścicielem więc innymi słowy Car do boju

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.