~LongBlaBlaBla

a jak! takich on bajkopisarzy to widziałem już nie raz. ładnie naganiają owieczkami. pamiętam kiedyś dawno bossa troję na ursusie jak z 2 złotych nagonili na prawie 7! haha owieczki zostały ze stratami.
tak samo i tutaj mamy ten sam przypadek.
bajki o biomedycynie biotechnologii. piszą że kupują a nie pokazują skanów portfela. bajki bajki. ulica tak w nich zapatrzona że jeszcze każą sobie płącić po 6 tysięcy za dostęp do forum i możesz przejść etap wtajemniczenia do komnaty jednego z mędrców za kolejne 6 tysięcy buahahahah
marketing. więcej zarabiają na sprzedaży niż na akcjach. kolejne 6 tysięcy za kolację z vipem buhahahaha

wymyślony long spółki tygodnia aby coś się działo. owieczki myślą że szybką kasę zarobią a jemu to wszystko jedno bo to transakcje teoretyczne albo za 0,3% portfela.
poza tym nigdy nie pokazał skanu tylko pseudo pit osobisty...... a zapomniał o picie z firmy. ile tam zysków.
zresztą fajnie to wygląda. jedzie jaki koks. teoretycznie stoi po 22 zł. po 10 minutach pejdżere grają że kupione i skok o 1-2% do góry. next ulica z przypadku to widzi też kupuje tamten wychodzi zgarniając 5-6%, trzyma pisze że sprzedane ze stratą hahahaha
babcia mówiła, pepili nie sieją oni się rodzą. i tacy tam zjechali. zresztą wystraczy po forum facebooka zobaczyć jakie to leszcze.
pseudo portfele... wpisy co kupione aby nagonic innych wyznawców. no ale cóż za nieumijętnośc trzeba komuś zapłacić.

najlepsze to i tak nagonka na tych oszustów z CD Projekt. to był majstersztyk. wyceny na 520!!! hahahahahahahahahahahahahaha
akcje sprzedane w najlepszym momencie. ulica ubrana. raporty top 5 10 15 tik tak może sobie każdy pisać że się trzyma. może i ma od 20 zł. z jedną akcję albo i 10. żeby nikt nie zarzucił że sprzedał wszystko, że mówi nie prawdę że nie ma takiego dalej zysku i że long nie trzyma. ale 99% opchnięte i zarobione kilka razy przez te lata.

ale co tam mówić. komu. jak tu i tam sam pepile. niech pokaże historię rachunku z filtrem CDR tylko to. taki mądry. niewierny tomasz nie wierzę w jego uśmieszek. ładny binzes. forum cały max pakiet to prawie 20 klocków. wystarczy 100 osób i 2 bańki wpada. 100 osób na rok! i jest już urobiony. next konfy wall street i ludzie stamtad idący w większości no bo skąd. a najlepsze robią na infach o zakupie sprzedaży. jak masz 1000 wyznafców i z tego niech 500 ma w gotowści nawet 5 tysięcy na szybki zakup tego samego PKC jak dostanie wibrację w gaciach to już leci 2,5 bańki na podniesie kursiku. może na CDR to mało ale na mniej płynnych, z mniejszymi obrotami to już robi sprawę.

szkoda pisać. ulica musi sama się nauczyć. nie zmądrzeją bo są zaślepieni. to jak w sekcie. jehowego nie wyciągniesz dopóóóki sam nie bedzie chciał uciec. na wieki zostnaie zapamiętany za super znajomość z Kicińskim kłamcą o super grze.

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.