Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
Spółka komunikuje się z inwestorami jak żadna inna na giełdowym parkiecie. Nie za bardzo rozumiem zażaleń do komunikacji. Zobaczcie jak rozbudowane raporty espi pokazuje spólka, a jakie raporty publikują inni emitenci. Wskażcie mi spółkę, która tak często komunikuje się z inwestorami poprzez raporty, komunikaty, wywiady w prasie czy czaty? Selvita, Ryvu - komunikuje się w zasadzie raz na kwartał jak mają wyniki, teraz może więcej bo przejęcie to duże wydarzenie. Kolejne: Bioton, Biomedlublin, Genmed, Innogene, Genxone, Pharmena, Blirt, itp. Prosze wskazać która firma z branży medycznej na giełdzie komunikuje się częściej niż Scope Fluidics? Żadna, poza ostatnio Pure Biologics - natomiast to też było podyktowane emisją akcji. Także proszę o przemyślenie wpisu zanim powie się, że spółka sie źle komunikuje z inwestorami. Miałaby przekazywać raporty co 2 tygodnie czy jak? Raportują w momencie pojawienia się zdarzenia istotnego z punktu widzenia raportowania i komunikacji - takiego co ma wpływ na realizacje projektu. I w moim odczuciu tak robi i tak dotychczas robiła.