~xxx

A słyszałeś, żeby prezes robił coś w kierunku stworzenia rejestru akcjonariuszy?
Bo według mnie nic w tej sprawie nie robi i za chwilę nasze akcje w formie papierowej, których i tak nie mamy stracą ważność, bo od marca jedynym prawnym potwierdzeniem bycia akcjonariuszem będzie wpis w elektronicznym rejestrze.
Zaksięgowałeś stratę ze swoich akcji, o ile w ogóle jesteś akcjonariuszem?
Bez potwierdzenia tego dokumentem akcji, a w przyszłości wpisem w elektronicznym rejestrze, nie możesz dokonać sprzedaży akcji, żeby zaksięgować stratę finansową. Tu już nawet nie chodzi o to, czy będzie WZA, czy nie. Księgując stratę finansową ratuję 20% kapitału. To lepsze niż nic. Za jakiś czas ktoś przejmie Mediatela, rozwalą Hawe do reszty i nie będziesz miał się do kogo zwrócić o wydanie akcji. Zostaniemy w jakimś prawnym niebycie tak jak kiedyś akcjonariusze CEDC.

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.