Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
Krótkie podsumowanie ostatnich kontraktów Inteliwise z Ministerstwem Rozwoju i świadczonych dla nich, dla świeżaków:
--- W ramach projektu: “Konto Przedsiębiorcy – usługi online dla firm w jednym miejscu”AI Voicebot II Generacji udziela odpowiedzi i porad, prowadzi także akcję proaktywną, informując z wyprzedzeniem wybrane grupy przedsiębiorców o istotnych, dotyczących ich zmianach przepisów
https://biznes.interia.pl/gieldy/raporty-espi/news-zawarcie-znaczacej-umowy,nId,4893143#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome
--- Ciągła usługa voicebot’a dla Ministerstwa Rozwoju, w ramach obsługi e-usługi – CEIDG:
https://inteliwise.pl/blog/automatyzacja-polaczen-przychodzacych-na-infolinii-przez-voicebota/
--- Wielokanałowa infolinia z Chatbotem i Live Chatem dla wsparcia Tarczy Antykryzysowej (40% spraw obsługiwanych przez Wirtualnych Doradców Inteliwise, do tej pory ponad 2 mln obsłużonych spraw):
https://inteliwise.pl/blog/infolinia-tarcza-antykryzysowa/
A to są tylko ostatnie umowy rządowe. Lista umów z firmami jest dużo dłuższa. III kwartał był rekordowy, IV kwartał i kolejne będą jeszcze lepsze. Kontrakty rządowe to świetna reklama dla firmy.