Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
Ale automat sprzedający jedną akcje i odpowiedzialny za wystawianie po 240-270szt w arkuszu nie próżnuje.
Prawdopodobnie tego typu operacje są operacjami bezprowizyjnymi - dlatego mogą się w ten sposób bawić - dziwne, że regulator na to pozwala. Handel tego typu to ewidentna manipulacja kursem. Na bankierowym forum immobile również zwrócono na to uwagę.
W sumie szkoda, bo zarząd całej grupy dwoi się i troi żeby przyciągnąć akcjonariuszy, a w taki sposób rzucają mu kłody pod nogi.